Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Lettergrootte
A A A
Jongen met apparatuur voor licht en geluid in de hand

Contactpersonen per gemeente

Ambulante ondersteuning
De Trans biedt ambulante ondersteuning aan mensen in Drenthe, Groningen en Friesland.
Wil je meer informatie over ambulante ondersteuning in jouw gemeente? 
Dan kun je bellen met John Woltjer, Irma Meijerink of Pia van der Veen. 
John, Irma en Pia zijn unithoofden bij De Trans.
Hun telefoonnummer staat hieronder.

Dagbesteding
De Trans heeft verschillende soorten dagbesteding in de gemeente Emmen en Aa en Hunze.
Wanneer je hier meer informatie over wilt hebben, dan kun je bellen met Jan Goossen.
Zijn telefoonnummer staat hieronder.

Hulpvraag Gemeenten Contactpersoon Gegevens
Ambulante ondersteuning

Bellingwedde, Eemsmond, Groningen, Grootegast, Haren, Hoogezand-Sappemeer, Leek, Loppersum, Marum, Menterwolde, Noordenveld, Oldambt, Pekela, Slochteren, Stadskanaal, Tynaarlo, Veendam, Vlagtwedde

John Woltjer

jwoltjer@detrans.nl
t 06 - 10 38 34 57

Ambulante ondersteuning

Assen, De Wolden, Hoogeveen, Meppel, Midden-Drenthe, Westerveld,
Dalfsen, Kampen, Staphorst, Steenwijkerland, Zwartewaterland, Zwolle

Irma Meijerink

imeijerink@detrans.nl
t 06 - 18 94 12 51

Ambulante ondersteuning Aa en Hunze Sandra Kropholler

skropholler@detrans.nl
t 06 - 23 60 64 28

Ambulante ondersteuning Borger-Odoorn, Coevorden, Regio Zuidoost Drenthe Pia van der Veen

pvanderveen@detrans.nl
t 06 - 22 58 10 07

Wonen en logeren voor kinderen en jong volwassenen

Regio Zuidoost Drenthe en Noord Drenthe

Gitty Bakker gbakker@detrans.nl
t 06 - 53 42 41 67
Behandeling, dagbesteding, begeleiding op school, Ambulante begeleiding kind en jeugd

Regio Zuidoost Drenthe

Milou Officier

 

Niesette Vrieling

mofficier@detrans.nl
t 06 - 53 66 96 24

nvrieling@detrans.nl
t 06 - 53 40 63 26

Dagbesteding (WLZ en Wmo)

Gemeente Emmen

Jan Goossen jgoossen@detrans.nl
t 06 - 13 58 98 37